JUG Podlasie

Jesteśmy grupą osób, miłośników Joomla!, która ma na celu popularyzację tego CMS w Polsce. Grupa powstała, aby integrować lokalne środowisko wokół Joomla!, planujemy szkolenia, wykłady, spotkania oraz inne formy imprez

Przemysław Modrzewski - Niech zapanuje zgoda pomiędzy Developerami a marketingowcami :)

Przemysław Modrzewski - Niech zapanuje zgoda pomiędzy Developerami a marketingowcami :)

Zajmuję się marketingiem w internecie od 2005 roku. Pierwsze kroki z marketingiem jako takim stawiałem w zakresie marketingu bezpośredniego, który uważam za ojca marketingu internetowego. Wierzę, że większość dobrych praktyk i strategi marketingu bezpośredniego można implementować w działaniach marketingu  internetowego, co w dzisiejszych czasach, może stanowić ważny czynnik przewagi konkurencyjnej. W swojej historii zawodowej, między innymi, prowadziłem dział SEM w jednym z największych wydawnictw w Polsce, liczący 4 specjalistów SEM (PPC+SEO) oraz specjalistów E-mail marketingu.

Obecnie pracuję w firmie Google Poland, na stanowisku Senior Analytical Lead, gdzie zajmuję się analizą i doradztwem w zakresie strategicznego wykorzystania internetu w całościowej strategii marketingowej firmy i realizacji krótko- i długoterminowych celów strategicznych firmy. W dużej mierze wykorzystuję w pracy analitykę internetową do analizy sytuacji oraz maksymalizacji efektywności działań marketingowych firmy w internecie. Zajmuję się także przeprowadzaniem audytów działań marketingowych w internecie, maksymalizacji konwersji z wykorzystaniem analityki internetowej oraz maksymalizacją zwrotu z inwestycji w działania promocyjne w internecie poprzez optymalizację stron docelowych (LPO).

Moje publikacje:

 

Temat: Niech zapanuje zgoda pomiędzy Developerami a marketingowcami :)
Tak , to możliwe dzięki systemom zarządzania tagami marketingowymi na przykładzie narzędzia Google Tag Manager.

Location (Map)

Supraśl, Polska
Radosław Kubera - Użyteczność i optymalizacja skle...
Program spotkania J!WW 2015

Komentarze

 
Brak komentarzy

Joomla! User Group - Podlasie is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project. The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.