JUG Podlasie

Jesteśmy grupą osób, miłośników Joomla!, która ma na celu popularyzację tego CMS w Polsce. Grupa powstała, aby integrować lokalne środowisko wokół Joomla!, planujemy szkolenia, wykłady, spotkania oraz inne formy imprez

Relacja z Joomla! Winter Weekend Podlasie - Supraśl 2014

Relacja z Joomla! Winter Weekend Podlasie - Supraśl 2014

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Nasi Szanowni Goście szczęśliwie wrócili do swoich domów i do codziennych obowiązków. To dzięki Wam drodzy uczestnicy cudowna atmosfera jaka panowała podczas Joomla! Winter Weekend 2014 będzie jakże miłym wspomnieniem.

Wykłady podczas pierwszego dnia stanowiły nie lada gratkę dla słuchaczy, było ciekawie ale i też zabawnie. Dziękujemy naszym prelegentom, że chcieli podzielić się ze wszystkimi zebranymi swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tomasz Dziuda - główny programista w GavickPro. Radosław Kubera jest właścicielem firmy Ad-Media. Paweł Nowakowski założyciel agencji interaktywnej Safi Studio. Andrzej Herzberg, Michał Olczyk, Szymon Woronowski - ekipa Joomla-Monster, to znany i ceniony polski wydawca szablonów i popularnych rozszerzeń dla Joomla!

Po wykładach odbyła się wycieczka do muzeum ikon (nie mylić z ikonkami;)). Część osób wybrała się na jazdę na nartach biegowych pod okiem instruktorki Magdaleny Olifieruk (była reprezentantka Polski). Wieczorem odbył się kulig z pochodniami po Puszczy Knyszyńskiej, a po powrocie czekało ognisko z kiełbaskami i bigosem. Następnie wszyscy udaliśmy się na biesiadę regionalną, która trwała prawie do białego rana. Czas przy stole poświęcony był nie tylko na wspólne rozmowy, ale także na wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu i gitary, cóż gardła troszkę bolały. Drugi dzień poświęciliśmy na regenerację sił przy luźnych rozmowach, jakże pomocne w tym okazały się basen, sauna i jacuzzi. Przy obiedzie mogliśmy spróbować ukraińskiej kuchni: solianka, harczoszek i jabłko zapiekane z kaszą z cynamonem i rodzynkami. W końcu przyszedł czas na pożegnania i uściski i tak oto końca dobiegło spotkanie miłośników Joomla!

Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym gościom, było to dla nas niezapomniane przeżycie. Zaczynamy też rozmyślać i zbierać pomysły na przyszłe spotkanie JUG Podlasie.

Location (Map)

Supraśl, Polska
Zgłoś swój udział na JWW 2014
Joomla! Winter Weekend 2015

Komentarze

 
Brak komentarzy

Joomla! User Group - Podlasie is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project. The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.