JUG Podlasie

Jesteśmy grupą osób, miłośników Joomla!, która ma na celu popularyzację tego CMS w Polsce. Grupa powstała, aby integrować lokalne środowisko wokół Joomla!, planujemy szkolenia, wykłady, spotkania oraz inne formy imprez

Relacja z J!WW 2015

Relacja z J!WW 2015

Joomla! Winter Weekend powrócił w tym roku ze zdwojoną siłą i energią. Ponownie spotkaliśmy się w malowniczym uzdrowisku Supraśl koło Białegostoku. Cieszy nas fakt, że impreza stała się cykliczną. Mimo, że pierwszego dnia zabrakło nam troszkę śniegu, to nasi wspaniali Goście i nieprzeciętni prelegenci nie zawiedli. Wszyscy (już kolejny rok z rzędu) spędzili konstruktywnie czas oraz miło się bawili.

J!WW organizowany przez JUG Podlasie nastawiony był na przekazanie użytecznej i niebagatelnej wiedzy, niekiedy nie związanej bezpośrednio z Joomla!, ale niezbędnej do realizowania zarówno drobnych, jak i złożonych projektów. Zgromadziliśmy wybitnych prelegentów, specjalistów różnych dziedzin, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania i zdradzili kilka tajemnic związanych z Internetem. W tym roku wykłady rozbiliśmy na dwa dni, aby więcej czasu można było poświęcić na toczące się po nich rozmowy.
Serdecznie dziękujemy naszym prelegentom, a byli to: Tomasz Dziuda - główny programista GavickPro, Radosław Kubera - pasjonata SEO, właściciel firmy Ad-Media, Paweł Nowakowski - założyciel agencji interaktywnej Safi Studio oraz Przemysław Modrzewski - pracownik Google.
Po każdym z wykładów trwały żywe i długie dyskusje oraz konsultacje. Jest to dla nas sygnał, że tematy wykładów były interesujące i wartościowe dla odbiorców.

Po „burzy mózgów” przyszedł czas na relaks, a mianowicie na basen, saunę i jacuzzi w hotelu Knieja położonym na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Na Gości czekały też dodatkowe atrakcje w postaci kuligu po wspomnianej puszczy, ogniska, wycieczki do Muzeum Ikon oraz Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa. Kolacja biesiadna z muzyką na żywo oraz stołem regionalnym przypieczętowała imprezę oraz nawiązane podczas wykładów znajomości.

Goście byli zachwyceni bardzo wysokim poziomem merytorycznym i atrakcjami. Komfortowe warunki hotelu wraz z dużą dawką nie dostepnej gdzie indziej wiedzy, jak również część relaksacyjna wszystkim przypadła do gustu. Już planujemy kolejną, przyszłoroczną imprezę!

Dziękujemy wszystkim gościom za dobre słowo, mamy nadzieję ze nikogo nie zawiedliśmy, a przyszłe spotkanie będzie jeszcze lepsze od poprzedniego, co w całości jest zasługą naszych Gości i Prelegentów.

Podziekowania za J!WW 2015

Komentarze

 
Brak komentarzy

Joomla! User Group - Podlasie is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project. The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.